Ankara Ambarımız devamlı olarak Türkiye’nin 81 iline Ankara varışlı, Ankara çıkışlı yada Ankara güzergahlı(uğramalı) Şehirler arası ve şehir içi nakliye hizmeti vermektedir. Ankara Nakliyat Ambarımız Türkiye genelinde bulunan Nakliyat Ambarlarımızın yazaneleri ile irtibatlı olarak parsiyel, komple yada proje bazlı olarak yükünüzün cinsi ne olursa olsun taşıma işlemini güvenle yapmaktadır.

Ankara Ambar Ambar Hizmetlerimiz

Ambar Hizmeti ile Parsiyel(parça) yük/eşya taşımacılığı olarak bilinen, küçük ve orta ölçekli birden çok firmanın yâda şahsıların(hane halkının) şehirlerarası taşıtmak istediği kilogram veya koli bazındaki malzemelerin taşınması esnasında illerde bulunan nakliyat ambarlarını kullanırız.

Ankara Ambar Parça Eşya Taşıma

 Parça Nakliyat olarak parça eşya taşımacılık ve ambar nakliyesi denince, akla ilk gelen yurtiçinde bir marka olmak, ekonomik, en doğru, en kaliteli Ankara ambar parça yük hizmeti sağlamak ve müşterileri odaklı çalışarak müşterimizin ihtiyaç duyduğu alanlarda en iyi hizmeti sağlamaktır.

Ankara Ambar Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Taşımacılık özünde bir yer değiştirme hizmetidir. Eşyalarınızı taşırken dikkat ettiğimiz önemli hususlardan bir tanesi yük taşıma işleminizi en uygun ve rekabetçi fiyat ile yapmaktır. İkincisi ise taşınan malın, taşıma esnasında nitelik ve niceliklerinde önemli ölçüde bir değişikliğe ve özellikle bozulmaya meydan vermemektir. Bu iki husus nakliye firması seçerken, siz değerli müşterilerimizin en önemli kıstasları olmalıdır. Bir çok Kargo firması koli tarzında yüklerinizi almamakla birlikte çok yüksek fiyatlar vermektedir. Fiyat bazında AMBAR Taşımanın temel prensibi ise Koli yada daha büyük ebatında parça yük taşımasıdır. Bu nedenle ambar firmaları diğer kargo firmalarına gören neredeyse 1/3 oranında daha düşük fiyat verebilmektedir. Bu yüzden ambar taşımacılığı günümüzde oldukça rağbet görmektedir.

Ankara Ambar kamyon/tır nakliyeci fiyatları

FTL (Full Truck Load / Tam kamyon yükü) kavramı, kamyonun yük kapasitesinin tam olarak doldurulduğu, tek bir yükü taşıdığı nakliyatlar için kullanılır. Komple yük taşımacılığı, hem nakliyeciler hem şehirlerarası nakliyat firması hemde yük sahibi için oldukça rahattır. Yük taşıma esnasında, faturalama, yük yükleme, indirme işlemleri ve bekleme süreleri sonucunda meydana gelen ek masraflar oluşmaz. Hız ve fiyat yönünden oldukça avantajlı olarak yükünüzü taşıtabilirsiniz. Ankara ambar tır/kamyon nakliye fiyatlarımız hakkında bilgi almak için yazanemizle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ambar evden eve nakliyat

Ankara Ambar evden eve nakliyat hizmetini verirken öncelikli hedefimiz müşterimizi doğru bilgilendirmektir. Amacımız elbetteki firmamızı neden tercih edebileceğinize dair detaylı bilgi sunmaktır Fakat firmamızı tercih etmeseniz dahi eşyanızı veya malzemenizi güvenle taşıyacak, doğru bir firmayı nasıl bulacağınıza yardımcı olabilmektir.

Firmamız Evden eve nakliyat ile tüm eşyaların paketlenmesi, demontajı ve eşyanın bırakılacağı adreste montajını yapıyoruz.

Evden eve nakliyat taşımacılığı yapacak tüm personler kadrolu personelimizdir ve işinin uzmanıdır. Evden eve nakliyat esnasında eşyaların hasar görmesi veya tamamen kullanılamaz hale için azami gayret sarfetmektedir.

Zamanında Yükleme/Bindirme ve İndirme en önemli önceliğimizdir. Eşyalarınız belirtilen tarihte alınır ve teslim edilir.

Evden eve parça eşya nakliyesinin yapılacağı araçlar kendi araçlarımızdır.

Taşınacak eşya ve malzemeleriniz için ücretsiz ekspertiz yapılarak en son eşya taşıma fiyatları size bildirilir sorularınız için mutlaka iletişim numaramızdan bizi arayın.

Ankara Nakliyat Ambarımız her an yanınızdadır.

Şehirlerarası Nakliye Ankara Nakliyat Ambarı

Şehirler Arası Nakliye işlerinde, Parça Nakliyat Yılların verdiği güven ve tecrübe ile Şehirlerarası nakliyat işlerinde her zaman yüklerinizi sigortalı olarak taşıtabileceğiniz bir firmadır. Kalite ve müşteri menmuniyetini her zaman ön planda tutan firmamızdan hızlı, güvenli ve oldukça rekabetçi şehirlerarasi nakliyat fiyatlarımız ile şehirler arası nakliye hizmeti alabilirsiniz. Yükleriniz adresinizden teslim alınır istediğiniz adrese teslim edilir

Şehirlerarası Nakliye Hizmetlerimiz

  • Şehirler Arası Parça Eşya Parsiyel Taşımacılık
  • Evden Eve komple nakliyat
  • Ağır yük (tonajlı) taşımacılığı
  • Fuar stand taşımacılığı
  • Ofis taşımacılığı
  • Endustriyel Taşımacılık
  • Proje taşımacılığı