CEP 0 541 567 74 23
OFİS 0 312 270 60 00
Türkiye Geneli Taşımacılık Türkiye geneli 7/24 her yöne hizmet
ARA 0 541 567 74 23 & 0 312 270 60 00

PARÇA EŞYA NAKLİYATI

Parça eşya taşıma

PARÇA EŞYA NAKLİYATI

Parça eşya taşımacılığı, tüm eşyalarınız için olan evden eve nakliyat dışında sizden teslim aldığı bir veya birden fazla eşyanızı en kısa sürede, istenilen noktaya en güvenli bir biçimde ulaştıran bir hizmettir. Amacımız kendi imkanlarınızla götüremeyeceğiniz ebattakı eşyalarınızı güvenli, ekonomik ve hızlı şekilde teslimini sağlamaktır. Uygun Ekonomik olmasının nedeni ise eşyalarınız aynı güzergaha giden diğer eşyalarla birlikte taşınmasındandır. Eşyalarınız diğer parça eşyalara ile birlikte nakliye aracına yüklenerek istediğiniz lokasyona gönderilir. Ayrıca parça eşya taşımacılığı, uzun mesafeler arasında gerçekleştirilebilen güvenli bir taşımacılık türüdür.

Parça eşya taşımacılığının diğer taşımacılık türlerine göre üstünlüğü kapıdan kapıya aktarmasız taşıma ve eşyanın yükleme yeri ile boşaltma yerleri dışında eşyanın yıpranmasını en aza indirmektedir. Taşınmasını istediğiniz eşyanızı adresinizden hasar görmesini engelleyecek şekilde ambalajlayarak teslim alıyoruz ve özenle nakliye aracımıza yerleştirerek gitmesini istediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Parça eşya taşımacılığı, çoğunlukla tatil bölgelerinde ki yazlıklara eşya göndermek, öğrenci evlerine eşya göndermek veya çeyiz göndermek için tercih edilmektedir. Parça eşya taşımacılığı ve kargo firmaları arasındaki en büyük fark eşyalarınızı adresinizden gerekirse sökülüp ambalajlanarak teslim alınıp taşınmasıdır. Ayrıca teslim edildiği noktada ise eşyalarınızın tekrar montajı yapılmaktadır.

Parça eşya taşımacılığı konusunda en kaliteli ve güvenilir hizmeti veren firmamız 25 yıldır sektörde birçok nakliye firmasına öncülük yaparken sizlere de kaliteli ve ekonomik hizmet sunmaya devam etmektir.

Parça Nakliyat İletisim tıkla araParça Nakliyat İletisim WhatsApp
Bilgi almak için 0 541 567 74 23 nolu cep ve 0 312 270 60 00 ofis numaralarından günün her saati 7/24 Ulaşabilirsiniz.

Leave a Comment