CEP 0 541 567 74 23
OFİS 0 312 270 60 00
Türkiye Geneli Taşımacılık Türkiye geneli 7/24 her yöne hizmet
ARA 0 541 567 74 23 & 0 312 270 60 00

Parça Nakliyat Ambarı | Biz Kimiz

Parça nakliyat Ankara Ambar banner

Parça Nakliyat Ambarı | Biz Kimiz

 

Parça nakliyat Ankara, İzmir, İstanbul illeri başta olmak üzere nakliyat ambarı bulunan birçok ilde taşımacılık faaliyeti gerçekleştirmektedir. Şehirlerarası her türlü yük ve eşya taşıma konusunda işletmemizden talepte bulunabilir ve sunduğumuz hizmetlerden bilgi edinebilirsiniz.

İş Anlayışımız…

Uzun yıllar nakliyat sektöründe faaliyet gösteren bizler için müşterilerimiz, işletmemizin şu anda ve gelecekte büyümesi için temel bir unsurdur.  Şüphesiz ki rekabetin çok yoğun yaşandığı nakliye sektöründe,   işletmemizin ayakta tutmak ve rekabet üstünlüğü sürdürebilmek, mevcut müşterilerimizi elde tutmakla birlikte, yeni müşteriler de kazanmakla mümkün olacaktır.  Bunu sağlayabilmenin yolu da,  müşterilere beklentilerinin üzerinde fayda ve kalite sunmaktan geçmektedir.

1992 Yılından beri baba mesleği olarak sürdürdüğümüz nakliyat ambarı ve parça eşya taşımacılık işimizde, Müşteri beklentilerini aşan fayda ve kaliteyi sunmayı kendimize ödev edinmiştir. Parça Nakliyat olarak, her ne kadar bir yandan müşterilerimize, beklentilerini aşan hizmetler veriyor ol sakta, bir yandan da müşterilerimize hizmeti elde etmek için ödedikleri maliyeti de göz önünde tutma zorunluğumuz vardır. Parça Nakliyat, Kalite / Performans ve fiyat bütününde müşteri memnuniyetini yaşayacağınız ve güvenle yükünüzü emanet edebileceği bir firma olmaya özen göstermektedir. Parça Nakliyat olarak bizler, her daim hızlı, esnek ve alternatif çözümlerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerinin yanında olmaya ve hizmet etmeye devam edeceğiz.

Parça Nakliyat İletisim tıkla araParça Nakliyat İletisim WhatsApp
Bilgi almak için 0 541 567 74 23 nolu cep ve 0 312 270 60 00 ofis numaralarından günün her saati 7/24 Ulaşabilirsiniz.

 

 

 

Leave a Comment