CEP 0 541 567 74 23
OFİS 0 312 270 60 00
Türkiye Geneli Taşımacılık Türkiye geneli 7/24 her yöne hizmet
ARA 0 541 567 74 23 & 0 312 270 60 00

Nakliyat Ambarı Nedir?

Ankara Ambar Yükleme koli

Nakliyat Ambarı Nedir?

Nakliyat ambarı, en genel ifade ile bir veya birden fazla gönderenden toplu veya parça başı eşyanın teslim alınarak işletmecinin gözetimi ve denetimi altında yükleme,  boşaltma,  depolama,  istifleme,  aktarma ve gönderilene teslim gibi hizmetlerin yapıldığı yerlerdir.

Nakliyat ambarı, en geniş anlamda ise ifade ile kara, su ve havada ücret karşılığında eşya veya emtia nakleden ve ambarı bulunan gerçek ve tüzel kişiler anlaşılabilir. Depo ve ardiye işletenler ise ticari malları muhafaza edenlerdir. Umumi mağazalar, antrepolar ve transit depolar da bu gruba girerler.

Ambar Taşımacılığı

AMBAR Taşıma hizmeti genelikle nakliye ihtiyacı duyanlarını uygun olması nedeni ile tercih ettikleri taşıma tercihidir. Adreslerden komple yada  parça alara alarak adreslere teslim etmenin tüm hizmetlerini kapsayan taşıma yöntemidir.

AMBAR, Üretim Tesislerinin, Depoların veya Şahısların adet bazında olan yüklerini uygun fiyatlar ile taşıtmasını kapsayan hizmet ağıdır.

Parça Nakliyat İletisim tıkla araParça Nakliyat İletisim WhatsApp
Bilgi almak için 0 541 567 74 23 nolu cep ve 0 312 270 60 00 ofis numaralarından günün her saati 7/24 Ulaşabilirsiniz.

AMBAR Taşımanın temel prensibi ise Koli yada daha büyük ebatında yükleri taşımasıdır. Bir çok Kargo firması koli tarzında yüklerinizi almamakla birlikte çok yüksek fiyatlar vermektedir. Ambar firmaları ayrıca teslim adreslerine büyük araç yerine ufak araçlar göndererek dar yerlere ulaşmasını sağlamaktadır. Koli yüklerinizi zarar görmemesi için Ambar Taşıma Personelini adresinize göndererek araç içerisinde uygun alana yerleştirmesini sağlamaktadır.

 

Leave a Comment