CEP 0 541 567 74 23
OFİS 0 312 270 60 00
Türkiye Geneli Taşımacılık Türkiye geneli 7/24 her yöne hizmet
ARA 0 541 567 74 23 & 0 312 270 60 00

Ağır yük nakliyesi – Taşımacılık Hizmetlerimiz

Ağır yük nakliyesi taşıma durumunda

Ağır yük nakliyesi – Taşımacılık Hizmetlerimiz

Ağır yük nakliyesi nedir?

 


Ağır yük nakliyesi Türkiye karayolu yönetmeliğine göre belirli hacimdeki yüklerin yönetmelikte düzenlendiği gibi belgeli, standartlara uygun olarak taşınmasıdır.


Türkiye Karayolları Yönetmeliğinde Ağır yük nakliyesine giren yükler en, boy, yükseklik ve tonaj farkına gören nasıl taşınacağı detaylı olarak düzenlenmiştir.

Ağır yük nakliyesi hizmetimiz

Ağır yük taşımak tecrübe ister Tır, Kamyon, Lowbet ve Çekiciler ile Paletli yada paletsiz olarak, eskavatör, Kepçe, Looder, Dozer, Grayder, Delici, Sondaj, Çekici benzeri makineler yada , kolon gibi her türlü ağır yükleriniz sandartlara uygun belgeli olarak taşınmaktadır.

Parça Nakliyat İletisim tıkla araParça Nakliyat İletisim WhatsApp
Bilgi almak için 0 541 567 74 23 nolu cep ve 0 312 270 60 00 ofis numaralarından günün her saati 7/24 Ulaşabilirsiniz.

Ağır Yük Taşımacılığı, Ağır Makina Yükleri, Silo Yükleri, Beton Yükler, diğer tüm ağır yük taşıma hizmetlerinde Parça Nakliyat olarak, sizlere kaliteli hizmet vermekteyiz. Karayolu Ağır Yük, Komple yük, Makine Yükü vb. gibi ağır yük nakliyatında da her türlü yük çeşidine göre Geniş araç filomuzla uygun fiyatlı ve en hızlı şekilde Türkiye’nin tüm bölgelerine kadar taşımaktadır.

Anahtar Kelimeler: Ağır yük nakliyesi, Tır Ağır yük Nakliyesi, Kamyon Ağır yük Nakliyesi, Lowbet ile Ağır yük taşıma, Çekici Nakliye, Paletli Makine Nakliye, eskavatör Nakliye, Kepçe Nakliye, Looder Nakliye, Dozer Nakliye, Grayder Nakliye, Delici Nakliye, Sondaj Makinesi Nakliye, Çekici Nakliye, kolon Nakliye , ağır makine nakliyesi

Leave a Comment